ROZDANIE UŚMIECHNIĘTYCH PACZEK

ROZDANIE UŚMIECHNIĘTYCH PACZEK

     Było rewelacyjnie!!! To pierwsze słowo, które mi przychodzi na myśl po naszej kolejnej już świątecznej imprezie, na której rozdaliśmy naszym dzieciom UŚMIECHNIĘTE PACZKI. 
Rozmawiając z dziećmi dzień później przygotowane, przez różne osoby, z różnych części Polski okazały się być trafione w 100%… Skąd wiedzieliście, że nasze dzieci, właśnie to chciałyby dostać? 🙂 Dziękuję Wam bardzo – drodzy przyjaciele naszej „Fabryki Uśmiechów”!!! Co roku zadziwiające jest dla mnie to jak bardzo Bóg się troszczy o nas, dzięki temu, że Wasze serca są otwarte na współprace z Nim i na drugiego człowieka, poprzez chęć dzielenia się tym, co posiadacie. To jest piękne i wzruszające!
     W tym roku bardzo wiele osób było zaangażowanych w przygotowanie tego spotkania, ale bez dwóch zdań nasze dzieciaki dały z siebie wszystko! Wraz z panią Marleną przez ponad miesiąc przygotowywały niezwykłe jasełka, gdzie samodzielnie na pianinie grały kolędy – efekt był niesamowity, kto nie widział, niech żałuje 🙂 Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem jak bardzo utalentowane dzieci mamy w naszej świetlicy – Gratuluję występu! Poza tym gwoździem programu mogliśmy posłuchać koncertu kolęd na harmonijce ustnej w wykonaniu Michała Adamskiego, oraz zobaczyć wzruszającą pantomimę pt: „Maski” w wykonaniu naszej równie utalentowanej młodzieży. A na koniec jak na Święta przystało, były prezenty i wspólne świętowanie przy świątecznym stole 🙂 Poniżej zostawiam kilka zdjęć i zapraszam do obejrzenia 🙂
 

 

 
 

 

 
Tags: