WPŁAĆ DAROWIZNĘ

JAK MOŻESZ WSPIERAĆ Z NAMI?

Wspierając nas finansowo wpłacając pieniądze na konto
nr: 55 1050 1214 1000 0090 3064 7805
tytułem: darowizna na cele statutowe

Wpierając nas rzeczowo (przez cały rok zbieramy: przybory szkolne, żywność, słodycze, napoje)

Wspierając nas w formie wolontariatu do obsługi organizacyjnej Fundacji oraz do bezpośredniej pracy z naszymi podopiecznymi.

WSPARCIE ONLINE
Dajemy możliwości- wspieraj razem z nami!

Przypomnij sobie najtrudniejszy dzień życia Twojego dziecka. To jak go wyszydzili w szkole. Albo jak rówieśnik go pobił. Albo jak był chory i ledwo trzymał się na nogach. Albo kiedy przyszły te gorsze dni kiedy nie potrafił poradzić sobie ze swoimi natrętnymi myślami, depresją, złością. Przypomnij to sobie.
A teraz pomyśl o tym jak dobrze, że Ty jako rodzic dałeś Mu schronienie w postaci swojego wsparcia i obecności. Stworzyłeś Mu dom, który stał się dla niego azylem. Bezpieczne cztery ściany, gdzie zło nie miało dostępu. Gdzie najgorszą zmorą jest irytujące młodsze rodzeństwo. Cudownie, że Twoje dziecko może wrócić do domu, odsyłając wszelkie niepowodzenia do nicości.
 A co jeśli są obok nas dzieci, które nie mają tego azylu? Co jeżeli dramat, od którego chcą uciec to właśnie ICH DOM? Jak mają sobie z tym wszystkim poradzić? Przecież mają dopiero osiem, dziesięć, trzynaście lat. Dokąd mają pójść? Gdzie mogą się schronić? Gdzie znajdą miejsce, w którym ich lęk, gniew, smutek, stres, ból zostaną ukojone i będą miały siłę aby się rozwijać, bawić, odkrywać swoje talenty, po prostu cieszyć się życiem.
Właśnie po to powstała FUNDACJA 2Xkochaj. Jest ona domem dla dzieci, które nas odwiedzają i które potrzebują wsparcia. Nasze drzwi są otwarte dla każdego dziecka. Tworzymy dla nich przestrzeń do rozwoju potencjału tkwiącego w każdej dziedzinie ich życia. Naszym szczęściem jest widzieć jak rozkwita ich życie i jak odzyskując siły realizują swoje marzenia. Robimy wszystko, aby dawać im miłość, wsparcie i akceptację, aby poczuły się ważne i wyjątkowe, bo takie przecież są! My im tylko o tym przypominamy – kochając je i ofiarując wsparcie, którego potrzebują na danym etapie życia.

MOŻESZ TO ROBIĆ RAZEM Z NAMI WPŁACAJĄC NAWET NIEWIELKĄ KWOTĘ NA KONTO NASZEJ FUNDACJI, NP. 10 ZŁ, 30 ZŁ, 50 ZŁ LUB USTAWIAJĄC STAŁE ZLECENIE I WSPIERAJĄC NAS REGULARNIE WYBRANĄ PRZEZ CIEBIE KWOTĄ!
PODARUJ WSPARCIE DZIECIOM JUŻ OD DZIŚ!

PRODUKUJĄ Z NAMI DZIECIĘCE UŚMIECHY

Nasz Partner Główny
Nasi Partnerzy

Naszym szczęściem jest widzieć jak rozkwita ich życie

 i jak odzyskując siły realizują swoje marzenia!!!