Wspólnie na Święta

Śniadanie Wielkanocne

Wspólne przygotowanie i celebracja posiłku wraz z podopiecznymi Fundacji. Przy tej okazji będziemy również realizować zasady akcji „Zdrowego Dożywiania” dzieci.

Jak możesz pomóc?

Wspierając nas drobną kwotą pieniężną. Zebrane datki przeznaczymy na zakup artykułów spożywczych, owoców, słodyczy i drobnych upominków dla podopiecznych Fundacji.

Mikołajki w Fundacji

Z okazji Dnia Świętego Mikołaja przygotujemy w Fundacji drobne upominki dla dzieci lub zorganizujemy wspólne wyjście na pizzę.

Jak możesz pomóc?

Możesz zostać naszym wolontariuszem i wziąć udział w Mikołajkach jako opiekun, albo wesprzeć nas finansowo.

Jarmark Świąteczny na Rynku w Mysłowicach

Jak co roku podopieczni Fundacji zorganizują świąteczne przedstawienie teatralne na Rynku w Mysłowicach, w ramach Miejskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Jak możesz pomóc?

Na naszym profilu na Facebooku na bieżąco dodajemy zdjęcia i relacje z przygotowań do przedstawienia. Będziemy wdzięczni za wszelkie formy promocji – udostępnianie i informowanie znajomych o nadchodzącym wydarzeniu. Im więcej ludzi dowie się o naszym udziale w Jarmarku Świątecznym, tym więcej obejrzy występ. Dla naszych podopiecznych jest to ogromne wyróżnienie, radość i podziękowanie za trud, jaki wkładają w przygotowywania do przedstawiania.

Uśmiechnięta Paczka. Wigilia dla dzieci i ich rodzin

Integrujące spotkanie dzieci i ich rodziców podczas wigilii Świąt Bożego Narodzenia, pokazujące w jaki sposób można wspólnie spędzać świąteczny czas.

W ramach akcji Fundacja zorganizuje:

  • Świąteczne paczki dla dzieci i rodziców,
  • Wigilijny poczęstunek,
  • Zakup jednorazowych naczyń i drobnych dekoracji świątecznych.

Jak możesz pomóc?

Wolontariusze, którzy zgłoszą się do Fundacji, otrzymają od nas: imię, wiek i sugestię wymarzonego prezentu dla konkretnego dziecka. Przyjmujemy zgłoszenia od osób z całej Polski, które w tym wyjątkowym momencie w roku chcą podarować dzieciom trochę uśmiechu.